wortal Ewy Lality J. Kałuskiej    
« strona główna
Kalendarium warsztatów   Ezo ogłoszenia Mnisi i ja
bioterapia, radiestezja, reiki
ustawienia rodzinne wg. B. Hellingera
książki polecane
Ezo ogłoszenia - darmowa gazetka reklamowa MAMAeBABY - Przede wszystkim dla Kobiet
Tradycyjna Medycyna Chińska Uśmiech słońca Merhlin Medytacja dla Polski
codziennie o godz. 2200

aktualności
archiwum
ciekawe linki
CUDowne randki
czat
czat-archiwum
e-kartki
forum
komentarze
książki online
księga gości
spis artykułów
sylwetki
użytkownicy
wyszukiwarka

sklepy i restauracje
  wegetariańskieranking
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na tej stronie, wpisz swój adres e-mail:
Aktualizacja: 2016-08-10
© 2002 - 2018 CUDownyportal.pl

wykonanie witryny:

9gods.com

administracja:
enedue.com
  poleć znajomemu · komentarze [0]
grupa: Bioterapia · wersja do druku
2003-12-09 Kluza Andrzej
Analiza czakramów cz. 3

5. Osoba: (kobieta)

Zawód: trener rozwoju osobistego, była pielęgniarka, przebyta choroba na raka.

Rysunek czakr:

Opis:

Czakram podstawy: Bardzo dobrze rozwinięty, chociaż nieco stłumiony, poprawne przekonania w stosunku do finansów. Jednakże duża materialistyczna żyłka - biznes is biznes. Amerykanka. Osoba ma łatwość manifestacji swoich pragnień w formie fizycznej, np. bardzo szybkie działanie afirmacji dot. majątku własnego (co potwierdzane jest w książkach).

Czakram seksu: Duży, poprawny, harmonijny.

Czakram splotu słonecznego: j.w.

Czakram serca: Jakoś maławy. Nie jest to osoba aż tak kochająca, jakby się to mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Czakram gardła: Przekonania o sobie i wiedza - nie aż tak duże. Niektóre nieprawidłowe.

Czakram trzeciego oka: WIELKI. To WIATRAK! w stosunku do innych czakr. Bardzo przeciążony innymi celami, niż podstawowe zadania na tej czakrze.

Czakram korony: Stosunkowo mały. O Bogu Louise nie mówi często...

Uwagi ogólne: Niespodzianka!? Tak popularna osoba w kręgu rozwoju duchowego ma tak małe czakry? Intuicja jak czołg! ciągnie wszystko do przodu. Reszta zharmonizowana wielkościami ze sobą i bez blokad! daje się ciągnąć. Ale osoba w całości niejednoznaczna.

6. Osoba:(mężczyzna)

Zawód: Doradca duchowy prowadzący warsztaty oczyszczania duchowego wraz z regresjami do przeszłych wcieleń. Uduchowiony, "powołany" uderzeniem pioruna.

Rysunek czakr:

Opis:

Czakramy ogólnie: Bardzo dobrze rozwinięte, bez stłumienia, poprawne przekonania w stosunku do wszystkich sfer życia. Serce lekko zidealizowane.

Uwagi ogólne: Super rozwinięte wszystkie czakramy, wielkościami zbliżone do siebie, co sygnalizuje zharmonizowany rozwój we wszystkich dziedzinach życia! Takich nam terapeutów trzeba!

7. Osoba:(mężczyzna)

Zawód: przywódca religijny i polityczny, buddysta. Rysunek czakr:

Opis:

Czakram podstawy: Słabo rozwinięty czakram świadczący o wyrzeczeniach mnisich, poprawne przekonania w stosunku do finansów. Dobrze, ale niezwykle mało.

Czakram seksu i Czakram splotu słonecznego: Ledwo, ledwo! A czemu? Asceza. Wyrzeczenie się seksu tak skutkuje. Brak chęci bezpośredniego przeprowadzania swojej woli - stłumienie tego napędu.

Czakram serca: Mimo mów o współczuciu, ma ono mało wspólnego z miłością a więcej z myślami - wyższymi czakrami.

Czakram gardła: Dwa obiegi: jeden kolisty, drugi elipsoidalny. Świadectwo pewnej formy opętania. Osoba "przygarnęła" rdzennego demona linii przekazu "jiddama" i tak to skutkuje.

Czakram trzeciego oka: Dużo wiedzy, dużo idealizmu.

Czakram korony: Niesłychanie Wielkie połączenie z górą, ale mocno przeciążone.

Uwagi ogólne: Mimo wielkich czakr górnych, bardzo słabe ugruntowanie! Brak przekazu Boskiej energii przez gardło - energia zasila jiddama. Już nawet serce nie ma "z czego żyć". A wydawałoby się, że jest to człowiek pełen miłości. Nie, on jest pełen wyobrażeń o miłości, które są nazywane współczuciem i niestety nie wcielane w życie.

8. Osoba: Przykład częściowych mocy urzeczywistnienia – siddhi, aktor chińczyk, akrobata, mistrz sztuk walki.

Rysunek czakr:

Opis:

Czakram podstawy: dobrze rozwinięty, nipoprawne przekonania w stosunku do finansów - zarabia pieniądze z grania w filmach o przemocy.

Czakram seksu: Zablokowany i zidealizowany. Mało przyjemności?

Czakram splotu słonecznego: TU JEST COŚ! Czakram jest wskazywany przez ruchy po spirali lewoskrętnej powoli lecz regularnie rozkręcającej się w lewą stronę BEZ PRZERWY. Aktor jest mistrzem sztuk walki wschodu i wykorzystuje to w filmie. W tym działaniu czakram splotu słonecznego, odpowiadający za aktywność ruchową, działania agresywne rozkręca się bez ograniczenia. Aktor dokonuje niesłychanych wyczynów w akrobacji i ataku. Dlatego ten film jest tak atrakcyjny, ponieważ aktor używa siddhis. Jednak jest to złe ich użycie - czakra kręci się w lewo - znamionuje błędne poglądy.

Czakram serca: Duże serce, wielki człowiek, takiego zresztą gra w filmach. Tyle, że w filmach nieco brutalnych i przepełnionych strachem.

Czakram gardła: Odpowiednio duże gardło do splotu, nieco zablokowane. Postać z filmu nie jest charyzmatyczna, nie zawsze "trzyma pierwsze skrzypce".

Czakram trzeciego oka: Duży, zidealizowany. Duża intuicja, lecz czy zastosowana? Może przez małe zastosowanie niesamowity potencjał czakry splotu jest wykorzystywany mylnie?

Czakram korony: Piękne, otwarte połączenie z Górą.

Uwagi ogólne: Przy tak dużych czakrach spłaszczenie czakry gardła i trzeciego oka nie wydaje być się duże. Jednak może mieć istotny wpływ na osobę o rozbudzonych siddhi. A mówili mistrzowie, żeby ich nie nadużywac?! NO! :-)
I ta mała aktywność seksualna..

zgłoś błąd · do góry