wortal Ewy Lality J. Kałuskiej    
« strona główna ezo
Kalendarium warsztatów   Ezo ogłoszenia Mnisi i ja
bioterapia, radiestezja, reiki
ustawienia rodzinne wg. B. Hellingera
książki polecane
Ezo ogłoszenia - darmowa gazetka reklamowa MAMAeBABY - Przede wszystkim dla Kobiet
Tradycyjna Medycyna Chińska Uśmiech słońca Merhlin Medytacja dla Polski
codziennie o godz. 2200

aktualności
archiwum
ciekawe linki
CUDowne randki
czat
czat-archiwum
e-kartki
forum
komentarze
książki online
księga gości
spis artykułów
sylwetki
użytkownicy
wyszukiwarka

sklepy i restauracje
  wegetariańskieranking
Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na tej stronie, wpisz swój adres e-mail:
Aktualizacja: 2016-08-10
© 2002 - 2018 CUDownyportal.pl

wykonanie witryny:

9gods.com

administracja:
enedue.com
  poleć znajomemu · komentarze [16]
grupa: Bioterapia · wersja do druku
2003-12-02 Kluza Andrzej
Analiza czakramów cz. 2

Pomiary czakramów.

A oto i wyniki moich badań:
Uwaga: dany odczyt jest wizerunkiem przejściowego stanu energii i należy przyjąć, że odnosi się do ok. miesiąca czasu związanego z ustaloną datą. Człowiek taki dalej rozwija się i może nie pasować do tego obrazu po jakimś czasie - z reguły tak jest. Moje opisy są oczywiście względne i nie mogą pretendować do bezwzględnej prawdy. Pisząc je chciałem zastosować znaczenia w miarę popularne określenia.

Niech ta praca przysłuży sie wszystkim czującym istotom do osiągnięcia przez nie ich Najwyższego Dobra i Najwyższej Realizacji!

 1. Osoba: znany polityk


 2. Rysunek czakr:

  Opis:
  Czakram podstawy: dobrze rozwinięty, chociaż nieco stłumiony, poprawne przekonania w stosunku do finansów. Żyje w luksusie... a co dalej?

  Czakram seksu: najmniejszy czakram, chociaż poprawny i harmonijnie rozwinięty. Sfera bez większego zainteresowania.

  Czakram splotu słonecznego: Drugi co do wielkości wraz z czakramem gardła. Duże zdolności do przeprowadzania własnych planów. Poprawne myślenie w stosunku do zamierzeń.

  Czakram serca: Serdeczność - czakram duży i aktywny lecz przyblokowany. Jak na polityka i tak dobrze. Jednak pewne poglądy nie są właściwe.

  Czakram gardła: Charyzma. Największy czakram, poprawne poglądy. Poprawne patrzenie na własną osobę lecz możliwe przecenianie swojej osoby. Ludzie kogoś takiego słuchają, zauważają, jak wchodzi.

  Czakram trzeciego oka: Pewne możliwości otrzymywania wiedzy inspirowanej z góry. Jednak w porównaniu z czakrą gardła jest to czakra zdecydowanie zbyt mała, by przezwyciężyć przekonanie o materialiźmie "ja".

  Czakram korony: Dosyć słabe kontakty "z górą", a i poglądy nie te.

  Uwagi ogólne: "Pracuje" na gardle - jest to czakram przeciążony, choć nie tak bardzo, ponieważ jest wspierany przez splot słoneczny. Całość wizerunku dosyć jednolita, silna. Jak na polskich polityków, to górna półka. Cierpi jedynie łoże.

 3. Osoba: znany polityk


 4. Rysunek czakr:

  Opis:
  Czakram podstawy: Dobra podstawa materialna.

  Czakram seksu: Idealizacja seksu, niepoprawne przekonania.

  Czakram splotu słonecznego: Potężna siła przekonywania, przeprowadzania swoich racji, jeszcze teraz, na emeryturze.

  Czakram serca: Niestety, zablokowane serce. Taki człowiek mógłby być nazwany kimś "bez serca" - gdy będzie do ciebie się zwracał nie zauważy cię, tylko swoje racje.

  Czakram gardła: Duży lecz zablokowany i błędne przekonania. Nie te lata do wypowiedzi. Ale też i po części wyjaśnienie kawałów z głupimi powiedzonkami.

  Czakram trzeciego oka: Dosyć duży czakram i dosyć harmonijny. Może nie potrafi się dobrze wysłowić, ale niektóre pomysły całkiem niczego sobie. Niestety nie wszystkie.

  Czakram korony: Mimo deklaracji, mało z "górą" łączności.

  Uwagi ogólne: Duże czakramy splotu i gardła - charyzma polityczna. Dodatkowo trzecie oko - niezłe pomysły. Jednakże brak lojalności wobec wyborców widać na sercu - brak kontaktu z uczuciami skutkuje możliwościami wejścia w nieuczciwe wobec dawnych kolegów rozmowy. Niejaka chorągiewkowatość, bez żenady, narcyzm.

 5. Osoba: CE (kobieta)


 6. Zawód: psychoterapeutka pracująca na własny rachunek, stosująca intuicyjną metodę diagnozy i rozpuszczania blokad emocjonalnych, niemal szamańską. Świetny doradca psychologiczny wielu osób.

  Rysunek czakr:

  Opis:
  Czakram podstawy: dobrze rozwinięty, chociaż nieco stłumiony, niepoprawne przekonania w stosunku do finansów. Pieniądze umie zarabiać, chociaż bierze zbyt dużo za usługi.

  Czakram seksu: DUŻY. "Bo we mnie jest seks!", lecz stłumiony - brak realizacji. Poprawne przekonania.
  Czakram splotu słonecznego: Czakra duża, harmonijna, poprawne przekonania. Duża pewność siebie, dar przekonywania, przeprowadzania własnej woli, zamierzeń. Osoba przedsiębiorcza.

  Czakram serca: Dość duży, stłumiony. Niespełnienie miłości. Może z powodu nieprawdziwych poglądów związanych z tym czakramem.

  Czakram gardła: Wielki, idealizowany czakram. Wielka wiedza, ale jak przychodzi do zastosowania, zwłaszcza u siebie... to trochę gorzej. Brakuje: "zróbmy to!".

  Czakram trzeciego oka: Największa czakra. Poprawna i harmonijna. To lokomotywa. Jednak przeciążona, jak to lokomotywa bywa :-) Niesłychane połączenia z intuicyjnymi inspiracjami!

  Czakram korony: W stosunku do poprzedniego - niewielki. Osoba ta niewiele mówi o Bogu, jeśli już. Małe zainteresowanie tą sferą.

  Uwagi ogólne: Generalnie czakramy duże i harmonijnie rozwinięte względem siebie - porównywalne średnice większości kół i elips. "Ciągnie wszystko" trzecie oko: w tym jest najlepsza. Zbytnie zintuicjonizowanie. Inne sfery cierpią, zwłaszcza osobista. Sytuację utrudnia pewna przyziemność podejścia spowodowana spłaszczeniem czakr 1 i 2.

 7. Osoba: B.L. (mężczyzna) w średnim wieku, zainteresowany rozwojem duchowym.


 8. Rysunek czakr:

  Opis:
  Czakram podstawy: Dosyć słabo rozwinięty, nieco stłumiony, niepoprawne przekonania w stosunku do finansów. Przekonanie o trudnościach w tym zakresie.

  Czakram seksu: Niezbyt rozwinięty, ale harmonijny, bez błędnych przekonań.

  Czakram splotu słonecznego: Dosyć dobrze umie załatwiać własne sprawy.

  Czakram serca: Blokada na sercu. Niespełniona miłość.

  Czakram gardła: Duża wiedza nieco idealistycznie odbierana przez otoczenie. Poprawna.

  Czakram trzeciego oka: Bardzo duże inspiracje intuicyjne. "Lokomotywa" aury. Czasami pracuje tym czakramem, bo inne nie są w stanie - są zbyt małe. Ale nie wszystko można tym zrobić.

  Czakram korony: Duże łącze z górą i do tego harmonijne.

  Uwagi ogólne: Schemat: "im wyżej tym więcej". Widać pozostałości praktyk ascetycznych, zakonu. Coraz większe zharmonizowanie czakr.

zgłoś błąd · do góry